Тиждень безпеки дитини в Новояворівському закладі дошкільної освіти №9 НМР

З метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок вихователів з формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя,  поліпшення якості освітньої роботи з питань особистої безпеки та захисту життя дітей  в Новояворівському  закладі дошкільної освіти №9 НМР  з 12.04.по 16.04.2021р  був проведений «Тиждень безпеки дитини» .

Заходами були охоплені всі вихованці та працівники ЗДО. Використані різноманітні форми роботи: тематичні заняття, фізкультурно – оздоровчі  заходи, ігрова діяльність, розваги, конкурси малюнків.

Під час тижня безпеки діти мали змогу отримати  нові знання, закріпити їх  за допомогою  різноманітних дидактичних ігор  та наочності. Вихователі планували освітню роботу  щодо формування у дітей уявлень про можливу небезпеку природного і техногенного характеру, ознайомили батьків вихованців з усіма досягненнями, які здобули їх діти за тиждень. Тематичні дні дали змогу більш детально підійти до вирішення завдань щодо безпеки життєдіяльності дітей («Обережно- вогонь!», «Природа – друг, коли ти знає її добре», «Безпека дитини в природі», «Здоров’я дитини»)

У дошкільних групах цікаво   провели спортивну розвагу для вихованців «Спішимо на допомогу», вікторину «Що?Де? Коли?», музичну розвагу «У лісочок ми підемо». У групах старшого дошкільного віку  були проведені навчання за сигналом «Увага! Небезпека!» з практичними діями дітей. В усіх вікових групах проводились тренінги з моделюванням ситуацій практичних дій «Пожежа в сусідній квартирі», «Один дома», «Я загубився». Проведено конкурс дитячих малюнків «Бережемо своє здоров’я». аплікація «Світлофор».

В  межах тематичного тижня 15.04.2021р. було проведено тренування-евакуація працівників та вихованців з приміщень ЗДО.