Психологічний форум «Крила підтримки»

У рамках засідання координаційної ради, 4 червня у Мостиській ТГ проведено психологічний форум «Крила підтримки».

У ньому взяли участь: головний спеціаліст департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Марія ВАСЮНИК, завідувачка кабінету «Навчально-методичного центру психологічної служби» КЗ ЛОР ЛОІППО Олена СТАДНИК, головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та молоді райдержадміністрації Яворівської РДА Оксана МАЙХЕР.

З вітальним словом до учасників громади звернулася голова Мостиської міської ради Мирослава ПЕЛЬЦ та начальник відділу освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради Надія ГНАТОВСЬКА.

На психологічному форумі розглянули методику Mental Тrek, яка інформує дітей та підлітків про засоби підтримки психічного здоров’я у повсякденному житті та кризових ситуаціях, навчає їх бути толерантними і допомагати людям, які мають психічні порушення. Також учасники форуму занурилися в світ арттерапії для зниження тривожності та розвитку резільєнтності.

Новояворівську громаду представляли директор ІРЦ Надія ПЕЛИХ, головний спеціаліст відділу освіти Новояворівської міської ради Тетяна ЮР, психолог ЦПРПП Мирослава СЕНЮТА.

Дякуємо за фаховість та гостинність господарям форуму. Панувала позитивна, робоча атмосфера. Було цікаво та ресурсно.