Надолужимо освітні втрати з проєктом «Тепер я знаю»

Надолужимо освітні втрати з проєктом «Тепер я знаю»: запрошуємо учнів 4-6–х класів на першу хвилю безплатного літнього курсу.

Запрошуємо учнів 4-6–х класів на першу хвилю безплатного літнього курсу «Тепер я знаю»
Стартував набір учасників на першу хвилю проєкту з надолуження освітніх втрат «Тепер я знаю» 2024 від ГО «Смарт освіта». Ними можуть стати учні й учениці, які завершили навчання в 4-6–х класах українських шкіл.

«Тепер я знаю» – це безплатний 5-тижневий курс з української мови та математики для дітей, які не мали змоги повноцінно опанувати ці дисципліни в школі й мають труднощі з розумінням базової програми. Цьогоріч навчання для дітей проводитиметься вже втретє.

Зареєструвати дітей для участі в першій хвилі проєкту батьки / опікуни можуть за посиланням.
Реєстрація для учнів 7-10 класів стартує невдовзі.

Проєкт «Тепер я знаю» покликаний не лише допомогти учням заповнити прогалини у вивченні української мови та математики, а й продемонструвати дітям їхній особистий прогрес і сформувати їхню власну історію успіху.

Навчання в межах першої хвилі проєкту триватиме з 17 червня до 21 липня в будні (окрім середи) з 10:00 до 12:00 або з 17:00 до 19:00 (за київським часом).

Усі заняття відбуватимуться онлайн з учителями, які пройшли попередню підготовку, у Zoom і на платформі OpenLMS.

Навчальні матеріали й завдання, які педагоги використовуватимуть під час уроків, були спеціально розроблені командою методистів під керівництвом Наталі Вінницької з української мови та Юрія Чоп’юка з математики.

Так, фахівці розробили рамки компетентностей навколо ядра знань, які базуються на Державному стандарті. Ці рамки узгоджені з експертами Українського центру оцінювання якості освіти.