Лекції та тренінги для школярів та жителів нашої громади

Тісна співпраця психологічної служби Новояворівської ТГ з французькою міжнародною гуманітарною організацією Triangle Generation Humanitairе (TGH) в Україні за фінансової підтримки USAID продовжується!

22.05.24 для школярів та жителів нашої громади було проведено ряд лекцій та тренінгів:

Для дорослих мешканців нашої громади проведено тренінг на тему: “Профілактика стресу та професійного вигорання”.

Під час тренінгу учасники ознайомилися з поняттями, ознаками та наслідками стресу і синдрому професійного вигорання, обговорили основні стратегії подолання стресу.
Навчилися техніки зниження емоційної та м’язової напруги, замислились над наявними та потенційними психологічними ресурсами і важливістю піклування про свій фізичний та емоційний стан.

Усі присутні вдячні тренеру Лесі Молодовець за корисну інформацію та цікаво проведений час, за позитивні емоції і можливість продуктивного спілкування.

Дякуємо Новояворівському краєзнавчому музею за прекрасну локацію.

Для учнів 9 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 юрист міжнародної гуманітарної організації Triangle Світлана Круглова провела сесію з підвищення обізнаності на тему: “Мобільний застосунок ДІЯ”. Учні ознайомились з інформацією про можливості застосунку та як належним чином користуватись усіма його перевагами.

У Новояворівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 фахівець з моніторингу міжнародної гуманітарної організації TGH Олена Принцевська для учнів 6 класу провела сесію підвищення обізнаності на тему: «Булінг».

Це заняття дало дітям можливість зрозуміти, що таке булінг, навчитися відрізняти учасників цього процесу і протистояти йому, а також ознайомило дітей з відповідальністю, яку несуть булер і спостерігачі за свої дії.

Для учнів 9 класу Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Оленою Принцевською проведено сесію з підвищення обізнаності на тему: “Самодопомога при стресі”. Діти отримали знання та навички першої самодопомоги в стресових ситуаціях, розглянули варіанти поведінки для зменшення фізичної та емоційної напруги.

Щиро дякуємо усім тренерам французької міжнародної гуманітарної організації Triangle Generation Humanitairе (TGH) в Україні за високий професіоналізм та тісну співпрацю!
Чекаємо на наступні зустрічі!

Автор допису: головний спеціаліст відділу освіти НМР Тетяна Юр.