І етап науково-практичної конференції “АНДРЕЙ ШЕПТИЦЬКИЙ- ЦЕ УКРАЇНА: БУДІВНИЧИЙ, КНЯЗЬ, ЛІДЕР!”

#АНДРЕЙ_ШЕПТИЦЬКИЙ– духовний провідник, лідер української нації, приклад для наслідування! Сьогодні кожне небайдуже християнське серце може без перешкод зануритись у Його Послання і Молитви та зачерпнути мудрість для очищення своєї душі!

Під час проведення І етапу науково-практичної конференції “АНДРЕЙ ШЕПТИЦЬКИЙ- ЦЕ УКРАЇНА: БУДІВНИЧИЙ, КНЯЗЬ, ЛІДЕР” ми торкнулися найбільшого скарбу, який митрополит Андрей залишив у спадок нам, його нащадкам,- скарбу непідвладного рокам, віянням, різним діянням. Завдяки нашим учням та педагогам, які натхненно працювали науковцями, змогли в широкому діапазоні представити діяльність Владики Андрея!

Захід відбувся 18 травня у Новояворівському краєзнавчому музеї – у Міжнародний День Музеїв, у місці, де відчувається атмосфера справжнього свята. Дякуємо за це Лесі Більській – Косик та Галині Рось.

Глядачі насолоджувалися величними творами у виконанні Заслуженої артистки України – Марії Шот та тріо скрипальок “Дольче Віо” у складі: Любові Галай, Ірини Сичак та Марії Галай.

Усе відбулося на одному подиху, адже урочисту академію ми розпочали з молитви та благословення отця Мар’яна з храму святих апостолів Петра і Павла м.Новояворівська.

Члени журі: Іванна ПопикВолодимир Синенький, Михайло Дорош, Наталія Слобода, Надія Королевич, Леся Більська-Косик, Тетяна Юр працювали плідно та злагоджено, прислухалися до кожного слова учасників,адже у них була мета – відзначити неймовірні доробки дітей.

Підвести підсумки, нагородити педагогів, переможців та учасників науково- практичної конференції завітав Новояворівський міський голова – Володимир Мацелюх, який висловив усім слова вдячності за гідне вшанування пам’яті будівничого української держави – митрополита Андрея Шептицького.

Представляти Новояворівську громаду на районному рівні будуть наші Переможці:

  • Дипломом І ступеня нагороджено – Софію Тиндик, Бердихівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель-консультант- Романець Леся;
  • Дипломом ІІ ступеня нагороджено – Вольдюшкіну Анастасія, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів номер 1, учитель-консультант- Кушнір Ірина;
  • Дипломом ІІІ ступеня нагороджено – Заблоцьку Галину, Кам’янобрідський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П.Андрусіва, учитель-консультант- Мацерук Світлана.

Зичимо успіху та рясних Божих благословінь учасникам ІІ етапу конференції.

Любімо усім гарячим серцем та душею землю, даровану нам Богом,любімо один одного і тим сповняймо заповіт Великого Митрополита, світоча церкви і патріота України!

#Новояворівська_міська_рада

#Відділ_освіти_Новояворівської_міської_ради

#Відділ_культури_молоді_та_спорту_Новояворівської_міської_ради

#Новояворівський_краєзнавчий_музей