Cхиляємо голову в глибокій скорботі

Освітянська спільнота Новояворівської міської ради висловлює глибокі співчуття з приводу непоправної втрати, передчасної смерті Василя Диди, директора Кам’янобрідського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва.

До горя неможливо підготуватися, неможливо знайти слова, щоб загоїти пекучу рану вічної розлуки з дорогою людиною.

У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї, рідним, колегам, учням…

Розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести Ваше родинне горе.
Ми завжди будемо пам’ятати Василя Михайловича як мудрого наставника, висококваліфікованого фахівця, оптиміста, друга, який завжди приходив на допомогу.

Василь Михайлович був порядною, життєрадісною, щирою і чесною людиною.
Жив своєю справою, надзвичайно любив свою школу, свій колектив. За роки роботи в освіті він пройшов шлях від вчителя до директора школи. 18 років віддано працював керівником.

Нехай добрий, світлий спомин про Василя Михайловича завжди залишиться у серцях рідних, друзів, колег, учнів, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Він був справжнім патріотом з непохитною вірою в світле майбутнє наших дітей.
На своїй сторінці у соцмережі поширив слова Ліни Костенко: «Чи справді вірив я у перемогу в тяжкій, нерівній боротьбі? Так, вірив я. Найперше вірив – Богу. І вірив людям і собі».

Нехай Всемилостивий Господь прийме Його світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають.

🙏Царство Небесне!Вічна і світла пам’ять!