З Міжнародним Днем захисту дітей!

Дорогі діти! Шановні батьки та педагоги!

Щиро вітаємо Вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини, радісні оченята та їхні міцні обійми!Ми живемо та працюємо заради світлого майбутнього наших дітей!Головний обов’язок батьків, суспільства та держави – піклуватися, дбати, оберігати, любити їх. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради них – ми виховуємо достойних українців, справжніх патріотів, які неодмінно стануть гордістю держави.

Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Висловлюємо щиру вдячність батькам та педагогам за те, що виховуєте своїх дітей розумними, порядними, добрими, впевненими у своїх силах! А ще навчаєте їх палко любити рідну Батьківщину, мову та культуру.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми!Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави! Тому зичимо Вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.Щастя Вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Любимо Вас!