Відбулася культурно-освітня зустріч до 30-ї річниці Незалежності України

Лідери змінюють світ!

16 вересня у Новояворівському краєзнавчому музеї відбулася культурно-освітня зустріч з нагоди 30-ї річниці Незалежності України “Моя Україна” для лідерів учнівського самоврядування за участю секретаря ради Новояворівської міської ради Іванни Попик, яка розповіла про перспективи створення #Молодіжної_ради при Новояворівській міській раді та можливості впливу прогресивної молоді на якісні зміни в суспільстві.

Участь у заході взяли представники 14 закладів загальної середньої освіти Новояворівської міської ради.
Окрасою свята були музичні твори у виконанні чарівної, юної скрипальки Марії Галай.

На тему багатогранності Незалежності України надзвичайно цікаві та змістовні доповіді підготували: Наталія Баран, Роман Лаврентій, Наталія Косик, Софія Труш.Щиро дякуємо Вам за такий екскурс історією нашої держави.

Важливо, що спільними зусиллями організаторів заходу – директорки Новояворівського краєзнавчого музею – Лесі Більської-Косик та координаторки учнівського самоврядування Новояворівської територіальної громади – Лесі Кабан вдалося залучити найактивнішу молодь – еліту нашої громади, перспективних управлінців, майбутніх міністрів нашої країни до активної комунікації та дій.

Учасники літньої профільної школи лідерів учнівського самоврядування Львівщини – Назарій Паньків, учень Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів номер 2 та Марія Галай, учениця Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів номер 1, ділились здобутим досвідом та провели з глядачами тренінги з ораторського мистецтва та шляхи виходу з конфліктних ситуацій.

Соломія Барандій, учениця Старицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Ю.Костіва поділилася враженнями про навчання в м.Києві.Це було вражаюче!

Панувала дружня, тепла атмосфера, діти активно та з радістю розігрували ситуації та з легкістю виконували завдання.
Тішимося, що незабаром наступна зустріч, під час якої обговоримо нові проєкти, ідеї та спільно будемо шукати можливості для їх реалізації.
Сподіваємося, що нам все вдасться,бо лідери здатні змінити світ на краще!