Свято обдарованості

15 червня, у дружному колі інтелектуальної еліти, відбулося нагородження кращих учнів, які гідно представили Новояворівську громаду на обласному та Всеукраїнському етапах олімпіад та конкурсів, захисті науково-дослідницьких робіт МАН України. Впродовж навчального року вони захищали честь району, області, демонструючи глибокі знання з предметів, виявляючи власні творчі здібності.

Переможців та призерів олімпіад, їхніх наставників і батьків щиро привітали й подякували за інтелектуальну працю Новояворівський міський голова – Володимир Мацелюх, начальник відділу освіти Новояворівської міської ради – Михайло Дорош та голова Яворівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України – Ярослава Кобиця. Нагородили призерів олімпіад з базових дисциплін та науково-дослідницької діяльності, переможців обласних та Всеукраїнських конкурсів грошовими сертифікатами.

Слова шани й вдячності звучали на адресу учителів – наставників талановитої молоді, адже вони – співавтори успіху своїх вихованців. Завдяки їхній натхненній, титанічній праці школярі досягли тих вершин, які стали першими визначними сходинками до поставленої мети.

Колективи закладів загальної середньої освіти Новояворівської міської ради, у яких були призери та переможці обласного та Всеукраїнського рівня отримали сертифікати на закупівлю побутової техніки від Яворівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Церемонія нагородження дійсно стала справжнім святом, адже переплелася з виступами талановитих учнів.
Щиро вітаємо юні обдарування й бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, примножуючи славу рідного села, міста, району та країни, адже перемоги та досягнення учнів є підґрунтям для успішного майбутнього.

Новояворівська міська рада