Реалізація проєкту #Намалюй_свою_МРІЮ у Новояворівській територіальній громаді!

З метою популяризації видатної постаті Олега Антонова та професії авіаконструктора серед дітей і молоді України на виконання листа Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації від 30.03.2021 № 02-01/01/63 “Про проведення обласного етапу конкурсу дитячих малюнків “Намалюй свою “МРІЮ”, учні ЗЗСО Новояворівської міської ради взяли участь у Всеукраїнському конкурсі та представили понад 70 робіт на виставці у Новояворівському міському краєзнавчому музеї.

30 або 31 травня 2021 року в літаку «Мрія» за участю Президента України, фіналістів конкурсу та ЗМІ буде проведено урочисте відкриття виставки приурочене 75-й річниці з дня створення Конструкторського бюро «Антонов», що відзначається 31 травня 2021 року.

Одним з маловідомих широкому загалу фактів біографії генерального авіаконструктора авіаційної техніки Олега Антонова є захоплення живописом, його творчий спадок становить близько 40 картин.
Бажаємо нашим талановитим, креативним, творчим учасникам конкурсу успіху та перемоги!Дякуємо натхненникам- педагогам, які розкривають у дітях талант художника!