Реалізація освітнього проєкту “Школа молодого політика”

Реалізація освітнього проєкту “Школа молодого політика”

Незабутня поїздка лідерів учнівського самоврядування у Верховну Раду України!

З метою навчити дітей публічному управлінню та виховати майбутніх лідерів, 19 жовтня, з ініціативи Народного депутата України Павла Бакунця, ГО «Молодь Яворівщини» реалізовується проєкт «Школа молодого політика», що складається з 3 етапів:

• Поїздка у Верховну Раду України та навчання в освітньому центрі (м.Київ)
• Навчання в обласній раді (м.Львів)
• Навчання в міській раді (м.Новояворівськ)
• Тренінги та спільні проекти

До І етапу проєкту «Школа молодого політика» було залучено найактивніших дітей з лідерським потенціалом та високими показниками навчання із закладів освіти Яворівщини та Жовківщини.
Представники ГО «Молодь Яворівщини» організували для дітей надзвичайно цікаву оглядову екскурсію м. Києвом: учні прогулялися Хрещатиком та Майданом Незалежності, побачили Арку дружби народів, пройшлися пішохідним скляним мостом, а також відвідали й інші історичні місця столиці.

Учням було цікаво подивитися, як відбуваються засідання депутатів. Вони на власні очі побачили, де працюють народні обранці, дізналися про внутрішнє життя парламенту, історію зведення сесійного будинку, побували у кулуарах ВР України, а також взяли участь у тренінгу в освітньому центрі Верховної Ради.

Щиро дякуємо Народному депутату України Павлу Бакунцю та представникам ГО «Молодь Яворівщини» за чудовий проєкт та можливості для розвитку нашої молоді!