Побудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти ЗДО

20 жовтня 2021 року було проведено семінар для керівників та вихователів-методистів ЗДО Новояворівської ТГ на тему «Побудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти закладу дошкільної освіти».

Семінар проводив заступник начальника відділу інституційного аудиту управління ДСЯО у Львівській області Андрій Хамик за участю головного спеціаліста відділу освіти Тетяни Юр.

В першій частині семінару учасники отримали теоретичні знання, переглянули презентацію, отримали  конкретні поради  щодо поетапного впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти у свої ЗДО.

В другій частині семінару, який проходив у формі круглого столу, учасники ознайомилися  з анкетуванням батьків і педагогів у google формах,  заповнили форми спостереження за освітнім середовищем у ЗДО. Опрацювали  критерії та індикатори оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Після завершення семінару його учасники обговорили проблеми та труднощі з даної теми.  Семінар пройшов дуже цікаво і змістовно. Всі учасники отримали детальні відповіді на свої запитання і виявили бажання зустрічатися і надалі.