ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ 2021!

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ 2021!

24 серпня – День незалежності України. 30 років тому нездійсненна мрія багатьох поколінь втілилася в життя – ми стали вільною та незалежною Україною!

Це свято віддзеркалює одвічне прагнення українського народу до єдності, суверенності та самостійності.

Щороку святкування річниці народження нашої держави дивує цікавими нововведеннями!

Цьогоріч, відповідно до листа Львівської обласної держадміністрації від 01.06.2021 №1-567/0/21 та листа Яворівської райдержадміністрації щодо відзначення 30-ї річниці незалежності України, просимо усі заклади загальної середньої освіти Новояворівської міської ради взяти участь у проведенні «Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність», який має на меті забезпечити поширення історичних фактів та матеріалів, що відіграли знакову роль у становлення незалежності України.

Інформація про проведення заходів публікуватиметься на офіційному веб-сайті відділу освіти Новояворівської міської ради  та сторінках у соціальних мережах ЗЗСО  Новояворівської  міської ради під єдиними запропонованими хештегами #Наша_незалежність та  #Марафон_30, відповідно до встановлених термінів (серпень 2021 року).

У боротьбі за нашу незалежність народилася i загартувалася єдина нація сміливих та щирих людей, що живе у прекрасній країні!Важливо зберегти пам’ять про таку важливу для нас та нашої держави подію.